Wynajem osuszaczy

Firma Szaniec prowadzi wynajem osuszaczy na terenie całej Polski. W ofercie wynajmu posiadamy osuszacze adsorpcyjne i kondensacyjne o różnej wydajności. Wynajem osuszaczy jest dobrym rozwiązaniem, pozwala uniknąć inwestowania dużych sum w zakup specjalistycznego sprzętu. Nasza wypożyczalnia oferuje osuszacze powietrza w dobrych cenach. Posiadamy na wynajem urządzenia o różnej wydajności. Mobilne osuszacze łatwo można przemieszczać i wykorzystywać w różnych pomieszczeniach. Wynajmowane przez nas urządzenia są łatwe w obsłudze. Dostarczamy osuszacze powietrza na terenie całego kraju.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osuszacze służą do pozbywania się wody z otaczającego je powietrza. Urządzenie koncentruje w sobie cząsteczki wody i innych substancji występujących w powietrzu, które następnie w dołączonych rurach ulegają skropleniu. Warto zaznaczyć, iż osuszacz dostosowuje wilgotność powietrza do warunków panujących na zewnątrz pomieszczenia. Zawilgocone powietrze może prowadzić do wielu niepożądanych efektów, takich jak gnicie, rdzewienie elementów metalowych, awarie urządzeń czy zamarzanie elementów na zewnątrz budynku. W naszej ofercie wynajmu posiadamy osuszacze kondensacyjne i adsorpcyjne.

Osuszacze kondensacyjne

Pracują w temperaturach od +5 °C -do 30 °C Wydajność zależy o temperatury i wilgotności powietrza w których pracuje osuszacz powietrza. Im wyższa temperatura i wilgotność tym wyższa wydajność. W naszej ofercie posiadamy osuszacze na wynajem o wydajnościach od 10 lit/doba do 140 lit./doba Osuszacze adsorpcyjne Pracują w temperaturach powietrza od – 10 C do + 55 C W naszej ofercie posiadamy osuszacze na wynajem o wydajnościach od 48 lit/doba do 180 lit./doba Zastosowanie osuszaczy powietrza:

  • mieszkania, domy biura
  • magazyny leków, żywności
  • archiwa
  • budowy
  • pralnie
  • suszarnie
  • przemysł spożywczy i farmaceutyczny, stoczniowy

Wypożyczalnia osuszaczy - Obsługujemy teren całej Polski

Nasza wypożyczalnia sprzętu oferuje również wynajem wydajnych nagrzewnic powietrza, klimatyzatorów, wentylatorów przemysłowych i nawilżaczy powietrza. Obsługujemy teren całej Polski. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu świadczymy kompleksowe usługi z zakresu klimatyzacji, wentylacji. chłodzenia i ogrzewania pomieszczeń.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaufali nam:

  

 

Wynajem osuszaczy powietrza
 
STORA ENSO
 
Wynajem osuszaczy powietrza
 
ELEKTROWNIA OPOLE
Wynajem osuszaczy powietrza
 
ICT POLAND
 
Wynajem osuszaczy w całym kraju
 
BUDIMEX
 
Wynajem osuszaczy
 
ELEKTROWNIA OSTROŁĘKA
Wynajem osuszaczy adsorpcyjnych
 
STADLER
 
Wypożyczalnia osuszaczy powietrza
 
PANATTONI EUROPE
Osuszacze na wynajem
 
POLIMEX MOSTOSTAL
Wynajem osuszaczy
 
MIRBUD
Osuszacze powietrza
 
SOLVAY
Osuszacze na wynajem
 
PHEONIX CONTACT

 

 

 

 

 

 

« Powrót

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź