Wynajem osuszaczy

Firma Szaniec prowadzi wynajem osuszaczy na terenie całej Polski. W ofercie wynajmu posiadamy osuszacze adsorpcyjne i kondensacyjne o różnej wydajności. Osuszacze do klienta wysyłamy  kurierem na palecie, a na życzenie  dowozimy własnym transportem na miejsce. W razie potrzeby służymy także poradą i doborem urządzeń do pomieszczeń wymagających osuszania. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 957221020 lub mailowego biuro@szaniec.pl. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wynajmu osuszaczy i pomożemy przy wyborze odpowiedniego sprzętu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wynajem osuszaczy w całej Polsce

Wynajem osuszaczy jest dobrym rozwiązaniem, pozwala uniknąć inwestowania dużych sum w zakup specjalistycznego sprzętu oraz jego konserwację. Dzięki wynajmowi osuszaczy nie musimy również się martwić o wybór sprzętu o odpowiedniej wydajności, nasi specjaliści dobiorą osuszacze powietrza odpowiednio do potrzeb. Nasza wypożyczalnia oferuje osuszacze w atrakcyjnych cenach. Posiadamy na wynajem osuszacze o różnej wydajności. Mobilne osuszacze łatwo można przemieszczać i wykorzystywać w różnych pomieszczeniach. Wynajmowane przez nas osuszacze są łatwe w obsłudze. Dostarczamy osuszacze powietrza na terenie całego kraju.

Zastosowanie osuszaczy

Osuszacze powietrza służą do pozbywania się wody z otaczającego je powietrza. Urządzenie koncentruje w sobie cząsteczki wody i innych substancji występujących w powietrzu, które ulegają skropleniu w urządzeniu. Warto zaznaczyć, iż osuszacz dostosowuje wilgotność powietrza do warunków panujących na zewnątrz pomieszczenia. Zawilgocone powietrze może prowadzić do wielu niepożądanych efektów, takich jak gnicie, powstawanie pleśni, grzybów, rdzewienie elementów metalowych, awarie urządzeń czy zamarzanie elementów na zewnątrz budynku. W naszej ofercie posiadamy osuszacze kondensacyjne i adsorpcyjne.

Jak dobrać odpowiednie osuszacze?

Przy wyborze odpowiednich osuszaczy należy wziąść pod uwagę zakres temperatur w jakich będzie pracować urządzenie oraz wydajność jego osuszania oraz samą powierzchnię pomieszczenia w jakim ma być użytkowany. Warto również zwrócić uwagę na mobilność osuszacza, by móc go bez problemu przemieszczać w razie potrzeby. Nasi specjaliści chętnie pomogą przy wyborze odpowiedniego sprzętu i odpowiedza na wszelkie pytania. 

Osuszacze kondensacyjne

Pracują w temperaturach od +5 °C -do 30 °C. Wydajność zależy o temperatury i wilgotności powietrza w których pracuje osuszacz powietrza. Im wyższa temperatura i wilgotność tym wyższa wydajność. W naszej ofercie posiadamy osuszacze na wynajem o wydajnościach od 10 lit/doba do 140 lit./doba.

Osuszacze adsorpcyjne

Osuszacze adsorpcyjne pracują w temperaturach powietrza od – 10 oC do + 55 oC. W naszej ofercie posiadamy osuszacze na wynajem o wydajnościach od 48 lit/doba do 180 lit./doba

Osuszacze mają szerokie zastosowanie

Wynajmowane przez nas osuszacze powietrza znajdują szerokie zastosowanie zarówno na placach budowy (osuszanie fundamentów, tynków, gładzi, murów) jak i również podczas osuszania powietrza z wilgoci w domach, biurach i archiwach. Osuszacze powietrza są również wykorzystywane w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym.

Zastosowanie:

  • mieszkania, domy biura
  • magazyny leków, żywności
  • archiwa
  • budowy
  • pralnie
  • suszarnie
  • przemysł spożywczy, farmaceutyczny i stoczniowy

Wypożyczalnia osuszaczy na terenie całej Polski

Nasza wypożyczalnia osuszaczy oferuje również wynajem wydajnych nagrzewnic powietrza, klimatyzatorów, wentylatorów przemysłowych i nawilżaczy powietrza. Obsługujemy teren całej Polski. Zaufało nam już mnóstwo zadowolonych klientów indywidualnych i firm. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu świadczymy kompleksowe usługi z zakresu osuszania, klimatyzacji, wentylacji, chłodzenia i ogrzewania pomieszczeń. Zapraszamy do kontaktu pod numerem tel: 509 291 910  lub mailowego pod adresem biuro@szaniec.pl.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaufali nam:

  

 

Wynajem osuszaczy powietrza
 
STORA ENSO
 
Wynajem osuszaczy powietrza
 
ELEKTROWNIA OPOLE
Wynajem osuszaczy powietrza
 
ICT POLAND
 
Wynajem osuszaczy w całym kraju
 
BUDIMEX
 
Wynajem osuszaczy
 
ELEKTROWNIA OSTROŁĘKA
Wynajem osuszaczy adsorpcyjnych
 
STADLER
 
Wypożyczalnia osuszaczy powietrza
 
PANATTONI EUROPE
Osuszacze na wynajem
 
POLIMEX MOSTOSTAL
Wynajem osuszaczy
 
MIRBUD
Osuszacze powietrza
 
SOLVAY
Osuszacze na wynajem
 
PHEONIX CONTACT

 

 

 

 

 

 

« Powrót

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź