Wynajem klimatyzatorów

Firma Szaniec od kilkunastu lat oferuje wynajem klimatyzatorów na terenie całego kraju. W ofercie naszej wypożyczalni posiadamy klimatyzatory sprężarkowe (na gaz chłodniczy) oraz klimatyzatory ewaporacyjne (adiabatyczne). Nasze urządzenia sprawdzają się w chłodzeniu i wentylacji hal, mieszkań, biur i restauracji. Wypożyczenie klimatyzatorów sprawdzi się również na wesele, imprezy i wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba szybkiego i skutecznego schłodzenia powietrza.

Wynajem klimatyzatorów
 
Wynajem klimatyzatorów
Wynajem klimatyzatorów
 
Wynajem klimatyzatorów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Posiadamy na wynajem

 1. mobilne klimatyzatory sprężarkowe, na gaz chłodniczy o mocy od 2,7 kW do 6,5 kW - je polecamy szczególnie do chłodzenia mniejszych pomieszczeń takich jak mieszkania, biura i restauracje.
 2. klimatyzatory sprężarkowe o mocy 16 kW
 3. Klimatyzatory ewaporacyjne

Klimatyzatory ewaporacyjne zwane zamiennie klimatyzerami mają zastosowanie szczególnie w chłodzeniu i wentylacji dużych obiektów takich jak:

 • hale produkcyjne i magazyny
 • namioty hale wystawowe i sportowe
 • restauracje, domy weselne, serwisy i salony samochodowe.

Zalety klimatyzatorów ewaporacyjnych:

Klimatyzatory są energooszczędne, z 1 kW dostarczonej energii w temp. powietrza 30°C otrzymujemy 33 kW chłodu, są również tanie w eksploatacji i serwisie. Czynnikiem chłodniczym jest odparowana woda. Klimatyzatory pracują na otwartym obiegu powietrza, tzn. dostarczają 100% świeżego, czystego powietrza i nie ma potrzeby zamykania okien i drzwi, gdyż przy okazji wentylują pomieszczeniaNie wysuszają powietrza. Niska emisja dwutlenku węgla CO2. Zalecane dla osób z problemami układu oddechowego.

Zalety wynajmu klimatyzatorów:

 • uniknięcie inwestowania dużych sum w zakup specjalistycznego sprzętu oraz jego konserwację.
 • Dzięki wynajmowi klimatyzatorów nie musimy również się martwić o wybór sprzętu o odpowiedniej wydajności, nasi specjaliści dobiorą klimatyzatory odpowiednio do potrzeb.

Nasza wypożyczalnia oferuje również:

 1. Nagrzewnice olejowe, gazowe i elektryczne
 2. Osuszacze powietrza
 3. Wentylatory przemysłowe
 4. Nawilżacze powietrza
 5. Agregaty prądotwórcze

Kontakt:

W celu wynajmu klimatyzatorów lub uzyskania dodatkowych informacji na temat naszych usług, zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem biuro@szaniec.pl, lub telefonicznego pod numerem 509 291 910. Nasi doradzcy chętnie udzielą wszelkich informacji oraz odpowiedzą na Państwa pytania.

Wynajem klimatyzatorów Wynajem klimatyzatorów Wypożyczalnia klimatyzatorów

Wypożyczalnia klimatyzatorów

Nasza wypożyczalnia klimatyzatorów obsługuje teren całego kraju. Z naszych usług skorzystało już mnóstwo klientów indywidualnych i firm. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo również wynajem nagrzewnic, osuszaczy powietrza, agregatów prądotwórczych, wentylatorów przemysłowych i nawilżaczy powietrza.

 

    

 

Zaufali nam:

  

 

 
STORA ENSO
 
 
ELEKTROWNIA OPOLE
 
ICT POLAND
 
 
BUDIMEX
 
 
ELEKTROWNIA OSTROŁĘKA
 
STADLER
 
 
PANATTONI EUROPE
 
POLIMEX MOSTOSTAL
 
MIRBUD
 
SOLVAY
 
PHEONIX CONTACT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

« Powrót

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź